HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Pazar ve haftabaşıvAy Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı fazla yıpratmamalı, ağır yiyeceklerden uzak durmalıyız. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gaz sorunlarınızı gidermek için ısırgan otu çayı içebilirsiniz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, şanslı, mutlu, zeki ve anlayışlı bir insansınız. Hayatınızın en büyük amacı mutluluk peşinde koşmaktır. Hayvanlara, çocuklara ve ailenize düşkünsünüz. Maddi konularda inanılmaz şansınız var ve içinizdeki kumar tutkusunu dizginlemeniz gerekebilir. Bu sene, hazırlık dönemindesiniz.

Koç Burcu: Bugün pek çok alanda ipleri elinizde tutmakta zorluk çekebileceğiniz. Her tür belirsizlik huzurunuzu kaçırmanıza ve moralinizin düşmesine sebebiyet verebilir.

Boğa Burcu: Özel hayatınıza dair her türlü konuda ince eleyip sık dokuduğunuz bir döneminizdesiniz. hayatınızdaki kişiyle anlaşmakta zorlanabilir, sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Farklı uğraşlara yönelmek ve zihninizdeki yoğunluğu dağıtmak size iyi gelecek.

İkizler Burcu: Bugün, her işinizi bir kenara bırakmak ve ev hayatınıza yoğunluk vermek isteyebilirsiniz. Kafa dinlemek, iş ya da aile hayatınızdaki yüklerinizi üzerinizden atmak sizin için ön planda durabilir.

Yengeç Burcu: Kararsızlıklarınız yüzünden, çevrenize tolerans göstermekte zorluk çekebilirsiniz. Özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla beraber program yaptığınız zamanlarda pasif olmamaya gayret gösterin.

Aslan Burcu: Maddi konulardaki dengesiz tutumlarınızla kendi kendinizi huzursuz etme eğiliminiz yüksek. Duygularınıza önem vereceğiniz bu günlerde, güvenlik ihtiyacınız her zamankine göre artış gösterebilir.

Başak Burcu: Hayata bakış açınız ve yaşam algınız bu Pazar biraz gerçekçi olmalı. Yakın çevrenizde gelişen olaylara önem verdiğiniz kadar kendi deneyimlerinize de önem verebilmelisiniz.

Terazi Burcu: Üşengeç tavırlarınız, günün size getirdiklerini reddetmenize ve olası fırsatları kaçırmanıza sebebiyet verebilir. İş hayatınızdaki bazı karmaşa ve kararsızlıkları yeni haftanın getireceklerine taşımayın.

Akrep Burcu: Dahil olduğunuz sosyal ortamlarda ve kurduğunuz arkadaşlık ilişkilerinizde hayatı ve kendi davranışlarınızı sorgulayabilirsiniz. Paylaşımlarınızı etrafınızdan gizlemeyin.

Yay Burcu: Aile hayatınızda sizi bekleyen sorumluluklar ve siz olmadan ilerlemesi mümkün görünmeyen işler bekliyor. Bu durum iç dünyanızda çelişkiler doğurabilir ama durum o kadar da zor değil.

Oğlak Burcu: Farklı insanlar, beklenmedik tanışıklıklar ilginizi daha fazla çekebiliyor. Enerjinizin yoğun bir kısmını tanımadığınız insanlara yönlendirme isteğiniz bugünlerde ön plana geçebilir.

Kova Burcu: Belirsiz durumları idare etmesini iyi becereceksiniz. Para alanlarında her zamankinden daha fazla tüketiminiz olabilir. Harcamalarınızda iki kere düşünüp hareket etmeye gayret edin.

Balık Burcu: Özel yaşantınızda sevdiğiniz insana karşı duygusal yapınızı ortaya koymak, size pek de kolay gelmeyebilir. Karşınızdaki kişinin sizi doğru anladığından emin olamayabilirsiniz.


Etiketler
pazar mutlu
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR