HT KULÜP
HABER HATTI
HT KULÜP YAZARLARI
Başlarken… 02 Mart 2011 Çarşamba, 14:22:15

Medyada çok uzun zamandır konuşulur, hatta bir çeşit ütopyadır; "İnternet klasik gazetenin, gazeteciliğin yerini alacak mı?" diye. Belki tam olarak alamaz ama koltuğu paylaşmak zorunda kalacağı kesin. Çok uzak bir gelecek gibi görünen her şey şimdi olağan. Tıpkı internet haberciliği gibi. Hızla gelişiyor, hızla değişiyor, insanlar da hayat da. Ufacık bir kıvılcım "sosyal ağ" da kocaman bir yangın çıkarabiliyor artık.

Değişime ayak uydurmak gerek…

Biz de işte tam bu nedenle çok iyi bildiğimiz işimizi sanal ortama taşıyoruz. Artık bir tık ötenizde olacağız. Bizi 105 haftadır Habertürk ekranlarından çok iyi tanıyorsunuz. Sadece Habertürk değil 1 yıl önce yayın hayatına başlayan dünyanın lider ekonomi kanalı “Bloomberght”de “Bloomberght Kulüp ve Ht Life” programlarıyla iş,moda,sanat,açılış ve davet organizasyonlarına ait en özel haberleri, Ht Kulüp farkıyla sizlerle paylaştık, paylaşmaya da devam edeceğiz. Ama artık haber portalımızda da sizlerle birlikteyiz. Sadece bir tıkla, istediğiniz anda, matbaa baskılarını beklemeden, anında, hızlı ve etkin bir şekilde bütün haberlerimize ulaşacaksınız.  

Cemiyet hayatı, iş dünyası, "sanat", "sanatçı" bu iki kelimeyi tırnak içinde yazdım, çünkü öyle kendisine her sanatçı diyen değil gerçekten hak eden ama hak ettiğini bulamayan sanatçılar…

Daha bitmedi, hayatın rengi magazin, ama seviyesi lafta kalmayan magazin, hem Türkiye'nin  hem de dünyanın en merak edilenleri... Renkli dünyanın her rengi artık bir tık ötenizde.

Bugün büyük gün… Bugünden itibaren hiçbir yerde göremeyeceğiniz en özel haberleri en özel ayrıntıları sitemizde bulacaksınız.

Cemiyetin ünlü isimleri...

Dünyanın gözde tatil merkezlerinden, o ünlü isimlere ait tatil ayrıntıları...

Haftanın davetlerinden en özel kareler...

Sergiler, açılışlar...

Caddeler, en "şık"lar, modanın "en" modası...

Özel röportajlar...

Dünya jet sosyetesinden haberler...

Usta kalemlerin yorumları…

Kenan Erçetingöz ile "GECELER"

Ve 'Hande Kazanova' ile astroloji...

İddialıyız! Tutkunu olacaksınız. İddia ediyoruz! Bakmadan geçemeyeceksiniz.

İddia ediyoruz! Vazgeçemeyeceksiniz.

İddia ediyoruz! Özel haberlerimizle gündemi belirleyen bizler olacağız.

İddia ediyoruz! Güne "htkulup.com" ile güleryüzle merhaba diyeceksiniz, hayatın kasveti arasında derin bir nefes alacaksınız… İş ve cemiyet dünyasının haber portalı 'htkulup.com' hepinize, hepimize, medyamıza  hayırlı uğurlu olsun...

Reşat Balcıoğlu

Gen.Yay.yön.

rbalcioglu@htkulup.com

 

Yazarın diğer yazıları