HT KULÜP

Sahte nişanlı şoku

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Geçtiğimiz ay nişanlanan Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Metin Aşık'ın kızı Eda Aşık'ın, işadamı sandığı sevgilisi Yasin Erdoğan'ın söylediği kişi olmadığı, "Manevi annem ve babam" diye tanıştırdığı kişilerin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Arkadaşının dikkati ortaya çıkardı

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Eda Aşık'a sahte nişanlı şoku! İ... Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu sandığı Yasin Erdoğan’la geçtiğimiz ay Bodrum Türkbükü’nde aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan Aşık, yakın bir arkadaşının telefonuyla rüyadan uyandı. Arkadaşının, fotoğraftaki şahsın söylediği kişi olmadığı konusunda kendisini uyarması üzerine Aşık olayın üstüne gitti.

'İyi niyetimin kurbanı oldum'

Yaptığı araştırmada nişanlısının adı dahil söylediği her şeyin yalan olduğunu, nişan günü kendisiyle "Manevi annem ve babam" diye tanıştırdığı kişilerin bile oyuncu olduğunu öğrenen Aşık, hayatının şokunu yaşadı. HT MAGAZİN'e konuşan Aşık, "İyi niyetimin kurbanı oldum. Çok ağladım. Benim başıma geldi başka hiçbir kadının başına gelmesin" diyerek duygularını dile getirdi.

HT MAGAZİN

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR