HT KULÜP

'Eşimden korkuyorum'

26 yıllık eşi Gizem Tatlıcı’ya boşanma davası açan Mehmet Tatlıcı, eşinin başka bir erkekle çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunmuştu. Eşinin kendisine iftira attığını söyleyen Gizem Tatlıcı, "Kendi öz oğluna dava açacak kadar şuurunu kaybetmiş bir kişinin bana yapabilecekleri beni korkutuyor" dedi.

İki çocuğunun annesi Gizem Tatlıcı’ya iki yıl önce boşanma davası açan Mehmet Tatlıcı, karı-koca hayatlarının olmadığını, eşinin evlilik dışı ilişki yaşadığını ve vaktinin çoğunu cep telefonuyla mesajlaşarak geçirdiği iddiasıyla Gizem Tatlıcı’dan 2 milyon TL tazminat talep etmişti. İki yıl sonra karara bağlanan davada, mahkeme işadamının “zina, onur kırıcı davranış ve haysiyetsiz yaşam sürme” gerekçesiyle açtığı boşanma davasını reddederek tarafların ‘evlilik birliğinin temelden sarsılması’ nedeniyle boşanmasına karar verdi. Ayrıca mahkemeye sunulan fotoğraflar ile mesajları da değerlendiren, Gizem Tatlıcı’nın örf ve âdete yakışmayan şekilde güven sarsıcı davranışlar içinde olduğunu ve ağır kusurunun bulunduğunu belirten mahkeme, işkadınının 300 bin lira maddi ve manevi tazminat ödemesine karar verdi. Hakkında çıkan haberlerle iligili çok üzgün olduğunu söyleyen Gizem Tatlıcı, boşanma davasıyla ilgili HT Kulüp’e konuştu. Eşi Mehmet Tatlıcı’dan boşanmak istemediğini söyleyen Gizem Tatlıcı, “Bizim iki çocuğumuz var ve onları düşünmek zorundayım. Tatlıcı Ailesi’ne çok büyük saygım ve sevgim var, bu yüzden sessiz kalarak eşimin bana attığı bütün iftiralara karşılık vermeden süreci tatlı bir üslupla geçiştirmeye çalışıyorum. Ancak Mehmet Bey’in son günlerdeki yazılı basın aracılığıyla şahsıma yönelik yaptırdığı haberler mahkemeyi de olumsuz etkiledi ve aleyhime bir sonuç çıktı. Dava şu an temyiz aşamasında olduğu için bu süreçle ilgili  konuşamıyorum. Şunu belirtmek isterim ki büyük bir haksızlık ve iftirayla karşı karşıyayım’’ diye konuştu.

ÖZ OĞLUNU MAHKEMEYE VERDİ

Eşi Mehmet Tatlıcı’yla ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Gizem Tatlıcı, "Mehmet kendi öz oğlumuzu mahkemeye vererek 3 yıl ceza almasını sağlayacak kadar şuurunu kaybetmiş şekilde davranışlar göstermeye başladı. Mehmet benimle ilgili yalan yanlış karalama kampanyası yapsa da sessiz kalmamın bir nedeni de onun yapabileceklerinden korkmamdandır. Kendi öz oğluna dava açacak kadar şuurunu kaybetmiş bir kişinin bana yapabilecekleri beni korkutuyor" dedi.

'Fotoğraftaki beyefendi çok iyi bir arkadaşım'

Mehmet Tatlıcı’nın evlilik dışı ilişki yaşıyor iddiasıyla mahkemeye sunduğu fotoğrafların gerçeği  yansıtmadığını anlatan Gizem Tatlıcı sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçtiğimiz günlerde gazetede çıkan fotoğraf çok eski olmasına rağmen yeni bir fotoğrafmış gibi servis edilerek mağdur edilmeye çalışıldım. Fotoğraftaki beyefendi çok başarılı bir iç mimar ve çok iyi bir arkadaşım herhangi bir ilişkim yok. Kalabalık bir davette çekilmiş fotoğrafımızı gizli bir fotoğraf diye servis etmek saçmalıktan başka bir şey değil. Mahkeme süreci devam ettiği için çok konuşamıyorum.”

'Başka kadınla aşk yaşıyor'

Eşinden boşanmak istemediğini yineleyen Gizem Tatlıcı, eşi Mehmet Tatlıcı’nın başka bir kadınla aşk yaşadığını iddia etti. Mehmet Tatlıcı’nın ilişkisi yüzünden kendisini devre dışı bırakmak istediğini belirten Gizem Hanım, “Şunu tekrar söylemek isterim ki ben boşanmak istemiyorum. Boşanmayı isteyen kendisi çünkü başkasıyla aşk yaşıyor ve sırf bu ilişkisi yüzünden beni devre dışı bırakmak istiyor. Arkadaşlarım çeşitli zaman ve mekânlarda çekilmiş ikisinin birçok fotoğrafını bana yollayarak ‘Gazeteye ver’ demesine rağmen ben Tatlıcı Ailesi’ne saygım ve Mehmet’ten çekindiğim ve bu işlerle uğraşmak istemediğimden kimseyle paylaşmadım. Şuna da inanıyorum ki Mehmet eninde sonunda bana geri dönecek’’ diyerek kendini savundu.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR