-->
HT KULÜP

Sabancı'dan alışveriş şenliği

Arzu Sabancı, tasarladığı koleksiyon için sosyeteden yakın arkadaşlarına Beyoğlu'nda alışveriş şenliği düzenledi. Sabancı’nın kendi zevkini yansıttığı koleksiyondaki kıyafetler, moda tutkunu ünlü isimler tarafından kısa sürede tükendi.

Arzu Sabancı'nın Koton için hazırladığı koleksiyon, 'Arzu Sabancı for Koton'un özel alışveriş etkinliğinde moda ve cemiyet dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi. Koton'un Beyoğlu'nda bulunan Tünel mağazasında gerçekleşen etkinliğe moda dünyasının önde gelen simaları yoğun ilgi gösterdi. Arzu Sabancı ve Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz'ın ev sahipliğinde, gerçekleşen alışveriş etkinliğine katılan davetliler, Sabancı’nın 'zamansız şıklık sunan koleksiyon' şeklinde tanımladığı tasarımlarına büyük ilgi gösterdi. Sosyetenin ünlü isimlerinden Özcan Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Revna, Yelda Demirören, Neslihan Sabancı, Demet Hanif ve Berrin Yoleri etkinlikte hem bol bol alışveriş yaptılar hem de koleksiyonu yakından incelediler.

'Koleksiyona kendi stilimi yansıttım'

Arzu Sabancı, 67 özel tasarımdan oluşan, butik kalitede kapsül koleksiyon niteliği taşıyan 'Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu ile ilgili olarak, "Sadece ismimi verdiğim değil, tüm detayları ile keyifle ilgilendiğim, gerçekten çok içime sinen, gururla arkasında durduğum bir koleksiyon oldu. Umarım uzun yıllar Koton ile birlikte yol almaya devam ederiz. Yakın çevreme bu kadar özenli bir çalışma sonunda hayata geçen tasarımları sunmak beni çok mutlu ediyor. Çünkü koleksiyonda yer alan tasarımları doğrudan kendi stilimi yansıtarak hayata geçirdim. Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu ile ortaya çıkardığımız elegan, zarif ama çarpıcı stili, yakın çevrem başta olmak üzere gardıroplara girdiğini görmek çok heyecan verici" dedi.

Onur AYDIN

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR