HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün sabah saatlerinde duygusal olarak huzursuz, girişken ve biraz da mücadeleci tavırlarla hareket edebiliriz. Öğlen saatlerine kadar önemli kararlardan uzak duralım. Öğleden sonra saat 14:43 te ay boğa burcuna geçerek, parasal konuları öne çıkartabilir. Paramızı arttırmak, çoğaltmak veya parasal işlemlerimizi yapmak için uygun bir zaman. Yine de ay- merkür karşıtlığıyla önemli parasal tahminlerden kaçınalım.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; cesaretli, girişken, eleştirel, başarılı bir insansınız. Cesaretiniz yüzünden zaman zaman düşüncesizce hareket etmeye meyillisiniz. Bu yüzden de iyi sebebe dayanmadan hayatınızda radikal değişiklikler yapmaktan kaçınmalısınız. Bu sene, duygusal değişimlere açık olmalısınız.

Koç Burcu: Bugün,  parasal konularınız öğleden sonra devrede olacak. İş alanlarınızda kendinizi ve duygularınızı güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Parasal tahminlerden uzak durun.

Boğa Burcu: Bugün, öğleden sonra kendinizi daha rahat ve iyi hissedeceksiniz. Özel istekleriniz devrede olacak. Güçlü ilişkilerinizle, dış dünyadan alacağınız destekler hayatınızı daha da anlamlandırabilir.

İkizler Burcu: Önemli işlerle uğraşmak yerine daha rahat ve keyfinizi yerine getirecek konu ve olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Bilinçaltınız aktif olacak ve olayları gereğinden fazla anlam yüklememeye çalışın.

Yengeç Burcu: Bugün, öğleden sonra sosyal ortamlarınız ve çevreniz devrede olacak. Katılacağınız bir davette veya organizasyonda, diğer insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan Burcu: İş ve kariyer alanlarınız bugün öğleden sonra öne çıkmaya başlayabilir. Etkili iş gücünüzü ve bağlantılarınızı yapacaklarınıza aktarabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanları devreye sokmaya çalışın.

Başak Burcu: Bu bir kaç gün, dış ortamlarda, değişik yer ve insanların yanında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Eğlenceli ve güçlü yanlarınızla insanları etkilemeniz kolay olacak. Fikirlerinizi kendinize saklayın.

Terazi Burcu: Bugün öğleden sonra ödemeler ve ortaklı para konularınız devrede olmaya başlıyor. Aile hayatınıza yapacağınız harcamalar ve yardımlar sizi mutlu edebilir.

Akrep Burcu: Bir kaç gün boyunca özel hayatınız veya ortaklı işleriniz devrede olmaya başlayacak. Özel hayatınızda partnerinizle iletişiminizi güçlendirmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız bugün çatışabilir.

Yay Burcu: Bugün eğlenceli yönleriniz öğleden sonra yerini tamamlamanız gereken günlük rutin işleriniz ve koşturmacalarınız devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz devreye girmeye başlayacak. Kendinizi ve güçlü yönlerinizi, eğlenceli yer ve ortamlarda ortaya koyacaksınız. İş alanlarınızda karamsarlığı bir kenara bırakın.

Kova Burcu: Bu bir kaç gün boyunca , eviniz ve aileniz için hareket edebilirsiniz. Etkin düşüncelerinizi aile ortamlarınıza yansıtmak öne çıkabilir. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz sizi yoruyor.

Balık Burcu: Bugün,  iş ilişkilerinizde güçlü ve kalıcı bağlantılar söz konusu olabilir. Parasal konularda destekleneceksiniz. Yakın çevre iletişiminiz devrede olacak. Gün içinde duygusal olarak iniş çıkışlarınız fazla olabilir.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR