HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bu Cumartesi Ay Kova Burcunda dolaşacak. Dolaşım sistemimiz uyarılıyor. Dolaşım sistemi, baldır, bacak, ayak bileği, topuklarımız bu haftasonu hassas olabilir.  Bu organlarımıza yüklenmemeli ve operasyonlarından kaçınmalıyız. Beslenmede Yağ günleri olduğundan, bedenimiz bugün yağlı yiyecekler tüketme ihtiyacı hissedebilir. Ev işlerinde evi havalandırmak, temizlik yapmak, cam silmek uzun süreli etki sağlayacaktır.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; iş yetenekleriniz fazla olduğundan iş dünyasında büyük başarılar elde edebilirsiniz. Özel hayatınızda ve romantik konularda pek başarılı olamıyorsunuz, bu karşı taraftan çok şey beklemenizden kaynaklanıyor. Kendinize ve yapacaklarınıza inanmalısınız. Bu sene, iş alanlarınızda güzel fırsatlarınız olabilir.

Koç Burcu: Bugün arkadaşlıklarınız ve sosyal hayatınız göz önünde olacak, özel hayatınıza ve ilişkilerinize dair konuşmalarda bulunacaksınız. Birinin size yol göstermesine ihtiyacınız olabilir.

Boğa Burcu: Özel hayatınızda bugün bazı pişmanlıklar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla yapılacak planlar devrede olabilir. Onlara hayır diyemeyeceksiniz.

İkizler Burcu: Bugün kafanızı rahatlatmak için farklı yöntem ve metotlara başvurabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde istediğiniz gibi organize olmak isteyeceksiniz ama bu üzerinizde içsel gerilimlere neden olabilir.  

Yengeç Burcu: Aile hayatınızda istediğiniz türden gelişmeler yaşanabilir ama sevdiklerinize karşı biraz daha az baskıcı olmaya çalışın. Akşam saatlerinde farklı ortamlarda, değişik insanların yanında olmak size iyi gelebilir.

Aslan Burcu: İş ortamlarınızdaki hareketlilik süredursun, aklınız ve gönlünüz sevdiğiniz insanla bir arada olmaktan yana olacak. Akşam saatlerindeyse parasal konularda konuşmalarınızı arttırabilirsiniz.

Başak Burcu: Bugün koşturmanız gereken ve iş hayatınızda tamamlamanız gereken konu ve olaylar ön planda olacak. Kontrolcü yönlerinizi gevşetip, olayları dışarıdan izlemelisiniz.

Terazi Burcu: Duygusal bir insan olarak, mantığınızla hareket ettiğiniz müddetçe daha az zarar göreceksiniz. Aklınıza takılanları ciddi bir platformda konuşmak isteyeceksiniz. Para harcamalarınızdan pişman olmayın.

Akrep Burcu: Kendinizle ilgili öğrenmeniz gereken daha çok şey var, öncelikle göz önünde olacağınız yerlerde güçlü duygularınızı kontrol etmeniz gerekecek. Akşam saatlerinde daha çok eğlenceye vakit ayıracaksınız.

Yay Burcu: Bugün yakın çevre ve akrabalarınızın problemleri ve sorunları üzerine eğilebilirsiniz. Yapamadığınız işler için pişmanlıklarınızı geride bırakın.  Akşam saatlerinde vaktinizi evinize ve ailenize ayırmak isteyeceksiniz.

Oğlak Burcu: Kendinize yönelik istek ve beklentilerinizin yüksek olduğu bugünlerde, somut şeyler elde etmek istiyorsunuz. Sosyal ortamlarda parasal konular çabuk moralinizi bozabilir.

Kova Burcu: Bugün, daha mutlu, bireysel ve rahat etkilere altındasınız. Yine başkalarının yardımına koşmaktan zevk alıyor olacaksınız. Geleceğinize dair güzel konu ve olaylar hayatınızda şekillenmeye başlıyor.

Balık Burcu: Bu kadar sosyallik ve paylaşım sizi biraz yormuş gibi görünüyor. Endişelerinizi ve korkularınızı kafanızda büyütmeye meyillisiniz. O yüzden keyifli insanlara yönelin. Dış ortamlarda zorlanabilirsiniz.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR