HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Haftaya  yengeç burcunda oluşacak bir dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay birkaç gün boyunca ailevi konularda, sevdiklerimizle ilgili duygusal meselelerde, güvenliğimizi içeren konularda bizi hassas kılabilir. İş- aile dengesini iyi sağlamamız gereken bir dönem. Yine bu haftabaşı merkür kova burcuna geçerek, iletişimimizde daha mantıklı, daha özgün ve yenilikçi yönlerimizi ortaya çıkarabilir. Bu hafta içinde önemli konuşma, görüşme ve anlaşmalarımız varsa kalıcı sonuçlar almak adına şanslı olacağız.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; özgürlüğünüze fazlasıyla düşkünsünüz. Hedeflerinizi iyi belirliyor ve o yolda ilerlerken sadece kendinize inanıyorsunuz. İş hayatınızda ve özel yaşantınızda başarılı olacaksınız. Sezgilerinizi her zaman değerlendirin. Bu sene, duygusal yaşantınızdaki çalkantıları iyi kontrol etmelisiniz.Bu sene, maddi konularda çok şanslı olacaksınız.

Koç Burcu:  Bir kaç gün boyunca ailevi konular ön plana çıkabilir. İşiniz ve aileniz arasındaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Vaktinizi ve enerjinizi onlara yöneltmeyi unutmadan harekete geçmelisiniz.

Boğa Burcu: Bugün oluşan dolunay yakın çevrenize ilginizi çevirmenize neden olacak, hem duygusal, hem de fikirsel olarak hassas bir kaç gün geçirebilirsiniz. Değişimlere açık olmalısınız.

İkizler Burcu: Bu dolunay, parasal konularda bir kaç gün sizi hassas kılabilir. Ya da elinize bir miktar para geçebilir. Sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde parasal konularda anlaşmazlıklar oluşabilir.

Yengeç Burcu: Bugün oluşan dolunay, hayatınızla ilgili önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde bu dolunay, hassaslıklara açık olun.

Aslan Burcu: Bugün oluşan dolunay, beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir, seyahatteyseniz bu süreçte dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili bir konunun aydınlandığını görebilirsiniz.  

Başak Burcu: Bugün oluşan dolunay, sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizi öne çıkaracak. Arkadaşlarınızın hayatında önemli olaylar yaşanabilir. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bugün oluşan dolunay kariyer hayatınızda önemli sorumlulukları hayatınıza taşıyabilir. Bir işten beklediğiniz bir sonuç varsa bu bir kaç gün haberler alabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat.

Akrep Burcu: Sabaha karşı oluşan dolunay, uzak çevre alanlarınızı etkileyecek. Uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki olaylara şahit olabilirsiniz. Dış ortam koşulları, seyahat, eğitim, hukuk konuları devreye girebilir.

Yay Burcu: Ortaklaşa para alanlarınızda oluşan dolunay bir ödemeye odaklanmanıza neden olabilir. Eşinizin veya hayatınızdaki insanın parasal durumuyla ilgili konular ön planda olacak.

Oğlak Burcu: İkili ilişkiler ve aşk hayatınız aktif hale gelmeye başlıyor. Yine bu süreç içinde ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Aile hayatınızdaki gerginliklere dikkat.

Kova Burcu: Dolunay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hızlı gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Yakın çevre iletişiminizde beklenmedik olaylar karşısında ani tepkilerden kaçınmalısınız. Sağlığınıza dikkat.

Balık Burcu: Bugün oluşan dolunay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Sosyal çevrelerde tanışacağınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Parasal konularda zorlanmalarınıza dikkat.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR