HT KULÜP
HABER HATTI
HT KULÜP YAZARLARI
Büyük aşk bitti ve sürpriz aşklar başladı 15 Ağustos 2011 Pazartesi, 07:45:58

Sosyetenin gözde hanımlarından Elif Dürüst ile iş adamı Sıtkı Ayan aşkı bitti. İkilinin sürpriz aşklarını ilk kez buradan sizlerle paylaşmıştım. İlk önceleri çift, bu ilişkiyi reddetse de ikilinin fotoğrafları HT KULUP.COM aracılığıyla ortaya çıkınca ilişkilerindeki detaylarda ortaya çıkmıştı.

Evli ve çocuklu Sıtkı Bey, bu ilişkisini gözlerden uzak yaşamak istiyor hatta bana noter aracılığıyla tebligat bile göndererek, ''Böyle bir aşk yok, uydurma'' demek istiyordu. Oysa Elif Hanım, uzun bir aradan sonra yeni bir aşka yelken açmış mutlu olmak istiyordu. Elif Hanım ve Sıtkı Bey, geçtiğimiz günlerde yollarını ayırmışlar. İlişkiye hangi taraf nokta koymuş bilmiyorum ancak öğrendiğim kadarıyla çapkınlıklarıyla ünlü beyefendi yeni aşklar peşinde olduğu için (bomba detayları birazdan açıklayacağım) Elif Dürüst, artık dayanamamış ve ''Herkes yoluna'' demiş. Sıtkı Bey’in canına minnet, yollar ayrılmış oldukça üzgün olan Elif Hanım, kızını yanına alarak soluğu Çeşme’de almış. Uzun bir moral tatiline çıkan Dürüst, hala Çeşme’de dinleniyor ve oldukça yıpranan duygularını yakın dostlarıyla uzun sohbetler yaparak dindirmeye çalışıyor.

Daha önce defalarca Sıtkı Ayan’ın sosyeteye girmek, ünlü hanımlarla tanışmak için büyük çaba sarfettiğini biliyorum.  Tanıştığı hanımlara kendisini ‘saygın’ ve 'zengin' bir iş adamı diye belirten, pahalı hediyeler ve tatil programlarıyla gönülleri çalan Sıtkı Bey'in, şimdilerde evli ve çocuklu hangi medyatik güzelin gönlünü çaldığını söylesem yer yerinden oynar. Adını vermeyeceğim ancak detaylarını yazıyorum. Ayan, Elif Dürüst ile birlikteyken bile bu hanımın gönlünü çalmak için hatırı sayılır kişileri devreye sokmuş.Çok gizli buluşmalarla gözlerden uzak yerlerde, masum flörtlere başlamışlar.. Elif Hanım bunları biliyor muydu bilemem ancak artık onun için geçmişte kalmış bir ilişki.

Sıtkı Ayan etrafındakilere büyük bir sevinçle evli ve çocuklu bu medyatik güzelle nasıl arkadaş olduğunu anlatırken, güzel hanımın kocasıyla aralarının açık olduğu, hatta boşanma aşamasında oldukları, ünlü hanımımızın eşini aldattığı iddiaları sosyetede kulaktan kulağa konuşuluyor.

Kimden bahsettiğimi anlıyorsunuzdur. Yakın bir zamanda fotoğraflarıyla bunları sizinle paylaşacağım.

Sıtkı Ayan, çapkınlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Geride duyguları yıpranmış, aradığı gerçek aşkı bulduğuna inanan ancak hayal kırıklığına uğrayan aşk mağdurlarını bırakıyor. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar ancak gerçekler en kısa sürede ortaya çıkar.

İyi haftalar...

Yazarın diğer yazıları