HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün ve yarın Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Astrolojide, Oğlak burcu,kemikler,eklem yerleri, dizler ve dişleri yönetir. O yüzden bu bir kaç gün hassas olan bu organlarımızla ilgili ameliyat olmamakta fayda var.  Genel anlamda; iş ortamlarında bulunmak, toplantılar yapmak, işleri planlamak ve organize etmek, yarım kalan şeyleri tamamlamak için harika günler...

 

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; sempatik, yardımsever, hassas, zeki bir insansınız. Sizden yardım isteyen insanlar için elinizden geleni yaparsınız. İçinizden gelen herşeyi yapmaya meyiliniz var. Zaman zaman kendinizi beğeniyorsunuz. Bu sene, iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir.

 

Koç Burcu: Bugün eşinizin ailesiyle beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ya da birkaç gündür etkisi altında olduğunuz kişisel hassaslığınızı sürdürebilirsiniz. Yarın oluşacak dolunay da bu alanlarınızı tetikleyecek.

Boğa Burcu: Yakın çevrenizle girişeceğiniz konuşmalarda bugün dikkatli olun, dolunayında etkisiyle istenmedik çıkışlar ve duygu patlamaları görülebilir. Bazen kafanıza göre davranmak istediğiniz sonuçları vermeyebilir.

İkizler Burcu: Eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi durumuyla ilgili gelişmeler veya ortaya çıkacak bir borç veya ödeme, sizi zorlayabilir. Olaylar üzerinde düşünmek ve bazı konularda kendinizi eleştirmek işinize yarayacak.

Yengeç Burcu: Hayatınızın dengesinin değiştiği bu dönem içerisinde özel yaşantınız herşeyin odak noktasında duruyor. Bu aralar özel hayat, iş ve aile arasında gelişen olaylar sizi hassas kılabilir.

Aslan Burcu: İş ve sağlık alanlarınızı gözden geçirmeniz ve bu konular üzerine kafa yormanız gereken bir dönem içindesiniz. Düşüncelerinizde kopan fırtınaları sudan sebeplerle etrafınızdakilere yansıtmayın.

Başak Burcu: Sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızın hayatınızda önemli olacağı bu dönem, aşk hayatınızda beklenmedik duygusal olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ne yaşanırsa yaşansın güçlü ve sağlam durmanız önemli olacak.

Terazi Burcu: Kariyer hayatınızda tamda iyi gelişmeler yaşanacakken ailevi sorunlar veya davranışlarınızın sonucunda oluşacak olaylar sizi hassas kılacak. Yarın oluşacak olan dolunay bu konuları tetikleyebilir.

Akrep Burcu: Birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz fikirsel baskı, yakın çevrenize karşı hassas ve kırılgan olmanıza neden olabilir. Farkında olmadan onları maipüle edebilir ve kendi yaşadığınız sıkıntıların içine çekebilirsiniz.

Yay Burcu: Birkaç gündür para konuları hayatınızın gündemine yerleşmiş durumda ve bu konularda oluşacak ani ve beklenmedik olaylar sizin gereksiz tepkiler vermenize neden oluyor. Riskli yatırımlardan bugün kesin kez kaçının.

Oğlak Burcu: Özel hayatınızda sizi üzen durum ve koşullar bazı olaylarla sonlanabilir veya bu konularla ilgili önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bugün kendi istekleriniz ve bakış açınız daha önemli olacak.

Kova Burcu: Beklenmedik olaylarla karşılaşmak ruhsal anlamda sizi yorabilir. Ruhen kendinizi güçlü hissedecek ama karşılaştığınız olayları kişiselleştirmeden yolunuza devam edemeyeceksiniz.

Balık Burcu: Yarın oluşacak dolunay etkileriyle  aşk hayatınızda ve ortaklaşa para konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal ortamlarda duygularınız güçlü çalışacak.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Davetler Plajda coştular 14 Ağustos 2017 Pazartesi Devamını Oku
Davetler Marinada şık tanıtım 12 Ağustos 2017 Cumartesi Devamını Oku