HT KULÜP

Günlük Burç Yorumları

Bugünkü burcunuz neler söylüyor?

Bugün gökyüzünde devreye giren Merkür- satürn olumlu açısıyla fikir ve düşüncelerimizde kalıcı adımlar devreye girebilir. Önemli işlerimizde  istikrarlı bir şekilde ilerleyebilir, güçlü ve etkili kişilerden istediğimiz desteği ve onayı alabiliriz.

BUGÜN DOĞANLAR

Bugün doğduysanız; mutlu, neşeli, sempatik, enerjik, orijinal, sabırsız bir insansınız. Maddi konularda her zaman şansınız yüksek olacak. Sosyal çevrelerde ve arkadaşlarınız arasında aranılan bir insansınız. Bu sene hayatınızda kalıcı adımlar atacaksınız.

Koç Burcu: Günlük hayat akışınızda bugün güçlü etkilerle hareket edebilirsiniz. Sabırsız tutumlarınız yüksek olabilir. Geri planda durduğunuz konularda ve girişimlerinizde hayat sizi destekliyor.

Boğa Burcu: Sosyal ortamlarınızda arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde ve planlarınızda önemli sonuçlar elde edilebilir. Parasal destekleriniz yüksek olacak. İş alanlarınızda karşınıza gelen teklifleri sindirmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu:Bugün özel ilişkilerinizde konuşmalarınızı kalıcı noktalara taşıyabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde kendinizi göstereceğiniz ve karşı tarafın sorumluluklarını üstleneceksiniz. Parasal işlerinizi tamamlamaya bakın.

Yengeç Burcu: Geleceğinizi şekillendiren işlerinizde sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz. Özel hayatınızda sabah saatlerinde daha gergin etkileriniz öğleden sonra yerini rahatlamaya bırakabilir.

Aslan Burcu: Bugün özel ilişkilerinizde sorumlulukla hareket edecek, sevdiğiniz kişiyle beraber alacağınız kararları kalıcı bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz. Günlük işlerinizi tamamlamaya çalışın.

Başak Burcu: Bugün aile hayatınız için yapmanız gereken işlerinizi bir düzene sokabilir, sağlam fikirlerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Özel hayatınızda destekleniyorsunuz. Tedirginlikleriniz sizi alıkoymasın.

Terazi Burcu: Bugün iş hayatınız ve günlük koşturmalarınızın sorumluluklarınızı üstlenerek yolunuzda ilerleyeceksiniz. Yakın çevrenizde sizi destekleyen insanların varlığı işlerinizi kolaylaştırabilir.

Akrep Burcu: Bugün aile ve ev hayatınızda parasal sorumluluklarınızı bilerek yolunuzda ilerleyeceksiniz. Aile büyüklerinizle veya kendi aileniz içinde aldığınız kararları istikrarlı bir şekilde uygulamanın tam zamanı.

Yay Burcu: Bugün hayat sorumluluklarınız önemli fırsatları ve kalıcı işleri karşınıza getirebilir. Satış, reklam, bilgisayar, network işlerinizde hayat sizi destekliyor. Gün içinde parasal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Başka insanların sorumluluklarını etkili bir şekilde kullanmanız işinize yarayabilir. Zorlansanız bile hayatın bazı noktalarda arkanızda olduğunu farkedeceksiniz. Kendi isteklerinizi göz ardı etmemelisiniz.

Kova Burcu: Sosyal çevrenizdeki etkili insanlar fikirleriniz ve planlarınızda devreye girebilir, sizi istediğiniz şekilde destekleyebilirler. Kalıcı önemli bir medya, seyahat, ticari oluşum karşınıza gelebilir.

Balık Burcu: Bugün, kariyerinizde geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde hayat sizi destekleyebilir. Sorumluluklarınızı bilerek ilerleyeceksiniz. Sosyal ortamlarınızda yapmanız gereken işlerinizde acelecilikten uzak durun.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Davetler Plajda coştular 14 Ağustos 2017 Pazartesi Devamını Oku
Davetler Marinada şık tanıtım 12 Ağustos 2017 Cumartesi Devamını Oku